הסעות
ladani.tour@gmail.com
 
 

 
 

 

שירותי הסעות

חברת לדאני הסעות מציעה שירותי אוטובוסים, מיניבוסים וטרנזיטים להסעות בכל רחבי הארץ.

• הסעות קבועות של עובדים – למפעלים, עבור משרד הביטחון ועוד
• הסעות קבועות לבתי ספר
• נסיעות פרטיות

 
שירותי הסעות - לדאני הסעות  

שירותי הסעות לקבוצות

לדאני הסעות מבצעת הסעות קבוצתיות ל-10 איש ומעלה, ללא הגבלה מבחינת מספר נוסעים מרבי. החברה מאוישת על ידי נהגים קבועים, אחראים ומקצועיים, ולה למעלה מ-20 שנות ניסיון בתחומה.

 

   
שירותי הסעות - לדאני הסעות  

שירותי הסעות לתיירים

בנוסף לכך עוסקת לדאני נסיעות גם בנסיעות לצורכי תיור. החברה מספקת שירותי הסעה וליווי לתיירים, כולל הסעות  לטיולים מאורגנים ולקבוצות בכל סדר גודל. השירותים ניתנים בכל רחבי הארץ.


   

שירותי הסעות לתלמידים

הסעות לטיולים באוטובוסים מבטיחה גם מספיק מקום בתא המטען לתיקים גדולים ולציוד קמפינג רב של המטיילים. כל חברת הסעות המספקת שירותי הסעות לתיירים ומטיילים בקיאה בדרכים ובכבישי הארץ. אין חשש שתטעו בדרך, ונהג ההסעות תמיד יוביל אתכם לאתר דרך הדרכים היפות והמרהיבות

 

חברת לדאני הסעות מספקת שירותי הסעות מגוונים: מערכי הסעות קבועים למקומות עבודה ולמוסדות חינוך, הסעות מזדמנות לימי גיבוש וטיולים וכן הסעות וליווי לתיירים. עם חברת לדאני הסעות אתם יכולים להיות בטוחים שכל נסיעה תהיה נעימה ובטוחה, רכבי ההסעות של החברה כוללים אוטובוסים ומיניבוסים חדישים, ממוזגים ומפנקים. כל רכבי ההסעות של החברה עוברים בדיקות בטיחות תקופתיות, וכל נהגי ההסעות הם נהגים מנוסים וזהירים. כך שלכל מטרה או צורך, חברת לדאני הסעות תוכל לספק לכם את שירות ההסעות הטוב והבטוח ביותר.