הסעות
ladani.tour@gmail.com
 
 

 
 

 

חברת הסעות


בטיחות היא כידוע אחד הדברים החשובים עליהם יש להקפיד כאשר בוחרים חברת הסעות
. בלדאני הסעות אנו מייחסים לנושא חשיבות עליונה, ונוקטים בכל האמצעים על מנת להבטיח שתגיעו לכל מקום בנוחות ובבטחה.

• בדיקות בטיחות לרכבים על ידי קצין בטיחות מוסמך – אחת לחודש
• השתלמויות מקצועיות לנהגים – אחת לשנה 
• דגש על בטיחות בדרכים – כולל נסיעה זהירה והקפדה על חגירת חגורות בטיחות
• ניסיון רב בתחום – ששומר על הביטחון שלכם

 
כי בלדאני הסעות דואגים לבטיחות – באחריות!

חברת הסעות - לדאני חברת הסעות
 
יתרונות בשימוש בחברת הסעות
 
בעבר, רק מקומות עבודה במקומות שאינם נגישים לתחבורה ציבורית, או מקומות שעבדו מסביב לשעון (כמו שדות תעופה או בתי חולים) נעזרו בשירותיה של חברת הסעות עבור עובדיהם. במהרה, מעסיקים רבים גילו גם הם את היתרונות הרבים הגלומים במערך הסעות קבוע לעובדים ומיהרו לאמץ את השיטה. כיום, ישנם מקומות עבודה רבים המפעילים מערך הסעות לעובדים. במקומות עבודה אלו, גם העובדים וגם המעביד נהנים ממגוון רחב של יתרונות.
 
 
מניעת איחורים לעבודה ולמוסדות לימוד
 
יתרון חשוב של הסעות עובדים עבור המעביד והעובדים הוא מניעת איחורים. כשעובדים תלויים בתחבורה ציבורית או במצב הפקקים בכביש כדי להגיע למקום העבודה, רבים מהם מאחרים. וכשאיחורים אלו מצטברים למאות שעות מדי חודש, המשמעות המיידית היא אובדן של שעות עבודה עבור המעביד. העובדים שמרבים לאחר, נמצאים בסכנת פיטורין או פגיעה בהתקדמות המקצועית שלהם בחברה. לעומת זאת, מערך הסעות קבוע, שאוסף את כל העובדים בשעה שנקבעה מראש תוך התחשבות באילוצי הדרך, מבטיח שהעובדים יגיעו בזמן בכל יום עבודה.
 
חיסכון בכסף
 
החוק מחייב כל מעביד לשלם לעובדיו החזרי הוצאות נסיעה. אכן תחבורה ציבורית זולה יותר, אך היא מחייבת את המעביד להתעסק עם קבלות וחשבוניות ולערוך מעקב על הרגלי הנסיעה של עובדיו. תשלום עבור הוצאות דלק לרכב פרטי הוא הוצאה כבדה עבור כל חברה. מבחינה זו למעסיק משתלם יותר להיעזר בשירותיה של חברת הסעות פרטית.
 
גם לעובד משתלם יותר להגיע עם חברת הסעות ולא עם רכבו הפרטי. גם אם המעביד מכסה את הוצאות הדלק, הוא אינו מכסה תשלום על דמי חנייה בחניונים ובוודאי שלא את הוצאות אחזקת הרכב הנלוות (ביטוחים, טיפולים שוטפים ועוד). לכן שימוש בהסעות למקום העבודה חוסך כסף גם לעובדים.

 

לקריאה על יתרונות נוספים בשימוש בחברת הסעות הקליקו כאן 

 

 

 

גרסה להדפסה גרסה להדפסה       שליחה לחבר שליחה לחבר