הסעות
ladani.tour@gmail.com
 
 

 
 
 

אוטובוסים

שוק ההסעות בישראל הוא נרחב, ולעתים נדמה כי חברות הסעה חדשות צצות להן מדי יום ביומו. במצב זה, קשה להחליט כיצד ניתן לבחור חברת הסעות שהיא גם אמינה, גם הוגנת וגם יכולה להעניק  שירות הולם ומשתלם. חשיבות בחירת חברת ההסעות הנכונה באה לידי ביטוי במיוחד כאשר מדובר בשירותי הסעות על בסיס קבוע, כמו הסעות עובדים או תלמידים. עם זאת, בחירה לא נכונה יכולה לגרום לעוגמת נפש רבה גם בהזמנות חד פעמיות, כמו למשל בטיולים או בהסעות לאירועים.

אז למה לשים לב כשבוחרים חברת הסעות?

אוטובוסים - חברת הסעות

הסעות

לפעמים זול עולה ביוקר! נכון, זו קלישאה, ונכון שאף אחד לא אוהב להרגיש פראייר, אבל באמת שלא כל אחד המחזיק ברשותו אוטובוס או שניים יכול להעניק לכם את השירות הדרוש. בפנייה לחברת הסעות מומלץ לפנות לחברת שירותי הסעות מוכרת ומבוססת, גם אם הדבר כרוך בתשלום גבוה במידת מה מן ההצעה הנמוכה ביותר שקיבלתם. חברות הסעה מבוססות יכולות להשקיע ברכבים חדישים ונוחים. כמו כן, חשוב לתת את הדעת לכך שרכבים להסעות, כגון רכבי מיניבוס, רכבי טרנזיט ואוטובוסים דורשים תחזוקה מתמדת. חברות הסעה מסודרות וותיקות נוטות יותר להקפיד על תחזוקה הולמת של רכביהן. לכן יש פחות סיכוי שתגלו כי ה"אוטובוס החדיש והממוזג" שהזמנתם יתגלה כרכב מרופט, שראה ימים טובים יותר, עם מאוורר ליד הנהג.

אוטובוסים

התאמה של הרכב לדרישה הרכבים הנפוצים לשירותי הסעה הם רכבי טרנזיט, מיניבוסים ואוטובוסים. מומלץ לבחור חברת הסעות שתוכל לספק לכם את הרכב הדרוש במועד הדרוש. חברות הסעה מסודרות יוכלו לספק לכם מענה גם אם פתאום ישתנו צורכיכם. כך, אם למשל תגלו שדרוש לכם אוטובוס ולא מיניבוס, לא תידרשו לפנות פתאום לחברה אחרת. הדבר חשוב במיוחד בהסכמים ממושכים, כגון הסעות עובדים או הסעות תלמידים. חברת הסעות רצינית תוכל לספק לכם, הן רכבים קטנים ביום-יום והן אוטובוסים באירועים מיוחדים כגון טיולים, ימי גיבוש ועוד. כמו כן, בפנייה לחברה מסודרת, קטנים הסיכויים שבשעת הצורך תקבלו תשובות כמו: "צר לי, האוטובוס התקלקל ואין לי רכבים פנויים".

נהגים

לא כל מי שמחזיק ברישיון נהיגה על אוטובוס יכול לספק שירותי הסעות. יש לוודא כי לחברה אליה אתם פונים יש נהגים מנוסים, אשר מכירים את האזור הרלוונטי ואולי אף מצוידים בעזרים תומכים, כגון מכשירי G.P.S ו/או מכשירי רדיו. אין דבר יותר מתסכל מלהמתין לאוטובוס מלא אורחים, משום שהנהג איבד את דרכו. במחשבה שנייה אולי מתסכל יותר לשבת באוטובוס ישן ומאובק, עם מזגן מקולקל ולהגיע לאירוע באיחור לא אופנתי, כי הנהג ירד במחלף הלא נכון.

כמו כן, חברות הסעה מסודרות דואגות כי הנהגים אותם הן מעסיקות יהיו גם אמינים, בעלי תודעת שירות וחזות ייצוגית. כך תחסכו מן הנוסעים חוויות נסיעה מפוקפקות. אחרי הכול, חבל להשקיע משאבים לא מבוטלים ביום כיף, בטיול או באירוע, רק בשביל לקבל קבוצת עובדים או אורחים ממורמרים וזועפים, אחרי נסיעה זוועתית במהלכה הנהג היה חצוף, איחר והקשיב כל הדרך למשחק הכדורגל אותו נאלץ לפספס.

לסיכום

בפנייה לחברות הסעות אוטובוסים חשוב להפעיל שיקול דעת, ולשים לב לדברים כגון ותק וניסיון, סוגי הרכבים ותחזוקתם ונהגים מנוסים ומנומסים. מובן שאין ערבויות, אך בפנייה לחברות הסעה מסודרות לפחות יהיה לכם עם מי לדבר במקרה שמשהו ישתבש. מסיבות אלה (וודאי ישנן רבות נוספות) מומלץ להעדיף ותק וניסיון על פני המחיר זול ביותר, ולזכות בשירות הולם ובראש שקט.

נסיעה נעימה ובטוחה!

מאמר זה מוגש לכם באדיבות לדאני הסעות – שירותי אוטובוסים ומיניבוסים בע"מ

 

 

גרסה להדפסה גרסה להדפסה       שליחה לחבר שליחה לחבר